Güncel Çekilişler için yeni adres Okampanya.com

Markalar kendi pazarlama stratejileri kapsamında tanıtımlarını sağlamak ve müşteriler edinebilmek için çeşitli faaliyetler gerçekleştirmektedir. En çok tercih edilen yöntem ise çekiliş düzenlemek olmaktadır. Artık Güncel Çekilişler için yeni adres Okampanya.com 

Çekilişleri nereden takip edebilirim?

Ülkemiz genelinde Milli Piyango İdaresi tarafından izin alınarak düzenlenen yani yasal olarak adlandırılan çekilişleri Güncel Çekilişler linki üzerinden takip edebilirsiniz. Çekilişlere dair detaylar site içerisinde bulunmaktadır. Daha önce şu an içerisinde bulunduğunuz site içinden yönetilen faaliyetler ilgili siteye taşınmıştır.

Peki çekilişler kapsamında en çok ne dağıtılıyor?

Genellikle firmalar çekiliş kampanyalarının uzunluğuna ve içeriğine bağlı olarak ödüller belirlemektedir. Örnek olarak yıl sonuna, yıl başına doğru AVM’lerin düzenlediği kampanyalarda büyük ödül lüks bir araba olmaktadır. Diğer zamanlarda genellikle son model akıllı telefonların çekilişi yapılmaktadır. Araba ödüllerinde 1 kişi ödül kazanabiliyorken; akıllı telefon ödülü olan çekilişlerde ise birden fazla kişi ödül almaya hak kazanmaktadır. Bu da ödülün size çıkma ihtimalini arttırır. Telefon Çekilişi için linke tıklayabilirsiniz.

Güncel Çekilişler için yeni adres Okampanya.com başlıklı yazımızı okudunuz. Ocekilis.com sitesini satın almak ve yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Teklifleriniz var ise; iletisim.ocekilis@gmail.com adresini kullanarak mail gönderebilirsiniz.

Güncel Çekilişler için yeni adres Okampanya.com” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir