Grupanya Kıbrıs Tatil Çekilişi

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekilişi kapsamında çift kişilik 4 gece 5 gün Kıbrıs Tatili kazanabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte çekilişe dair tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/grupanya-kibris-tatil-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

17 Kasım 2019 tarihine kadar Grupanya mobil uygulamasını, uygulama marketleri (Google Play, App Store) üzerinden indirerek; kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak ve bilgileri eksiksiz olarak tamamlayan veya mevcut olan bilgileri güncelleyerek telefon numarası bilgilerini doğrulayıp “Çekilişe Katıl” butonuna basılması halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanılmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli, çift kişilik Standart Deluxe odada 4 gece, 5 gün Ultra her şey dahil Merit Park Hotel & Casino Yılbaşı Galasına iki kişilik katılım hakkı kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

21 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde  ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • 10 Aralık 2019 tarihine kadar asil talihlinin, 25 Aralık 2019 tarihine kadar ise yedek talihlinin başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamayacaktır.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar dahi ikramiye teslim edilmez.
  • Çekilişe dair diğer detaylara GRUPANYA sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir