Gratis kart nasıl alınır?

Ülkemizde kadınların en çok tercih ettiği, kozmetik sektöründe lider konumda bulunan ve aynı zamanda Türk şirketi olan Gratis’in sadakat programı için detayları yazımızda paylaşacağız. İşte Gratis kart nasıl alınır? sorusunun yanıtı ve detaylar…

Gratis Kart nasıl alınır?

GRATIS KAYIT yazarak 7889’a SMS gönderip ön kaydınızı yapabilirsiniz. SMS’i göndermenizin akabinde telefonunuza SMS ile bir link gelecektir. Linke tıklayarak ya da gratis.com sitesine bilgileriniz ile giriş yaparak telefon numaranız ile birlikte Gratis Kart kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik için ön kaydınızı yaptıktan sonra; kart bilgilerinizi 1 ay içinde tamamlamanız gereklidir. Eğer bilgilerinizi tamamlamazsanız; 1 ay sonunda kartınız geçerliliğini yitirir. 2019 yılında Gratis Kart ile yapılan alışverişe istinaden puan kazanımı yapılmayacaktır. Gratis tarafından yapılan kişiye özel olarak tanımlanan kampanyalar geçerli olmaktadır.

Diğer detaylar nelerdir?
  • Fiziksel olarak Gratis Kart almak için; Gratis mağazalarında görevlilerden alabilirsiniz. Bu şekilde fiziksel kart almanız halinde 1 – 2 TL arasında bir tutar ödeyebilirsiniz.
  • Gratis Kart ile Gratis’in düzenlediği kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Gratis Kart için aylık, yıllık gibi bir ücret bulunmamaktadır.
  • Konu ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Gratis müşteri hizmetleri ile ya da Gratis mağazalarında bulunan görevlilerden destek alabilirsiniz.
  • Kaynak: furyana.com

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir