Gebze Center Volkswagen Passat Çekilişi

Gebze Center Volkswagen Passat Çekilişi kapsamında 2019 model Passat aracın sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Kasım 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Gebze Center AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 200 TL ve katları tutarında (Her 200 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Volswagen Passat 2019 model 1.5 TSI ACT 150 PS Impression DGS otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

11 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 18 Şubat 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Gebze Center Volkswagen Passat Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • Asil talihli 4 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 19 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanan bilgisyar çıktısı, fiş/fatura ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermeleri gereklidir. İstenilen belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması ve ilgili tarihlere kadar gönderilmesi gereklidir. Aksi halde talihliler ödül kazanamaz.
  • Fiba CP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, Gebze Center AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, teknik, temizlik elemanı, güvenlik elemanı, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Gebze Center AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise Gebze Center AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir