Garanti Bonus 1000 TL Şubat Çekilişi

Garanti Bonus 1000 TL Şubat Çekilişi kapsamında 1000 TL tutarında Bonus ikramiyesi kazanacak olan 1000 kişiden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

29 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde Garanti BBVA markasına ait Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum Kredi Kartları ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 10 TL’lik Bonus Classic, Bonus Flexi, Bonus Sanal Kredi Kartı alışverişi 1 adet çekiliş hakkı kazanır, Bonus Gold Kredi Kartı 2 çekiliş hakkı, Bonus Platinum, Bamex ve Bonus özellikli ticari kredi kartları 3 çekiliş hakkı.) Garanti müşterileri çekilişe katılabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 talihli 1000 TL tutarında Garanti Bonus ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

14 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin soncuu ise 19 Mart 2020 tarihinde ilan edilecektir. Bu tarihte çekiliş sonucuna Posta Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizden de sonucu kontrol edebilirsiniz.

Garanti Bonus 1000 TL Şubat Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

3 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihliler, 18 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi ve de iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeli ya da U2 Tanıtım firmasının adresine başvuruda bulunmaları gerekir. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ise ödül kazanamaz.

Paracard ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya tarihleri arasında yaptığınız iptal ve iade işlemleri çekiliş için dikkate alınacaktır.

Kazanılacak 1000 TL Bonus talihlilerin kredi kartlarına yüklenecektir ve Bonus üyesi iş yerlerinde kullanılabilecektir.

Garanti Bankası AŞ, Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım çalışanları, 18 yaşından küçükler ve kampanyanın bitişi ile yapılacak olan teknik inceleme sonucunda idari ya da kanuni takibe konu müşterilere çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir