Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi

Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi kapsamında 1000 TL tutarında Bonus ikramiyesi kazanacak olan 1000 kişiden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o konu ile ilgili olarak detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/garanti-bonus-1000-tl-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Garanti BBVA markasına ait Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum Kredi Kartları ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 10 TL’lik Bonus Classic, Bonus Flexi, Bonus Sanal Kredi Kartı alışverişi 1 adet çekiliş hakkı kazanır, Bonus Gold Kredi Kartı 2 çekiliş hakkı, Bonus Platinum, Bamex ve Bonus özellikli ticari kredi kartları 3 çekiliş hakkı.) Garanti müşterileri çekilişe katılabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 talihli 1000 TL tutarında Garanti Bonus ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

13 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 17 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Garanti Bonus 1000 TL Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihliler 1 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler 16 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Ayrıca dilerseniz U2 Tanıtım Hizmetleri firmasının adresine ilgili belgeler ile birlikte şahsen başvuru da yapabilirsiniz. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Paracard ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya tarihleri arasında yaptığınız iptal ve iade işlemleri çekiliş için dikkate alınacaktır.
  • Kazanılacak 1000 TL Bonus talihlilerin kredi kartlarına yüklenecektir ve Bonus üyesi iş yerlerinde kullanılabilecektir.
  • Yüklenen bonusların son kullanım tarihi 29 Kasım 2020’dir. Bir sonraki gün ise kullanılmayan bonus hakkı iptal edilir.
  • Garanti Bankası AŞ, Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım çalışanları, 18 yaşından küçükler ve kampanyanın bitişi ile yapılacak olan teknik inceleme sonucunda idari ya da kanuni takibe konu müşterilere çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir