Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekilişi

Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekilişi kapsamında iPhone XS akıllı telefon kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekiliş ile ilgili tüm detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

2 Ekim 2019 ile 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil Uygulamasında bulunan QR işlemleri üzerinden escort lille para yatırma, para çekme, para gönderme işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş kapsamında maksimum 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilir…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone XS 64GB telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

5 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 8 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil iPhone XS Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihliler 23 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 8 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Garanti BBVA, Estaboom çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile; ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgiler için Garanti BBVA mobil uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir