Forum Magnesia AVM Volvo Çekilişi

Forum Magnesia AVM Volvo Çekilişi kapsamında 2019 model Volvo marka aracın sahibi olabilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Çekiliş ile ilgili detaylar sitemizde. İşte konu ile ilgili detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar Forum Magnesia AVM içinde bulunan mağaza ve standlar üzerinden tek seferde yapılacak olan 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; (Her 100 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarına giderek fiş / fatura ibraz edip, kampanya sistemine üye olan kişiler çekilişe katılım sağlayabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model Volvo V40 kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

11 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin sonucu ise 15 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Forum Magnesia AVM Volvo Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 18 yaşından küçük kişiler, Multi Magnesia Emlak Geliştirme, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Forum Magnesia AVM  içerisinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için Forum Magnesia AVM’nin WEB sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından da konu dahilinde destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir