Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu 28 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belirlendi. Çekilişin sonucu ise 31 Aralık 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Jeep Renegade Longitude Kazanan Asil Talihli

Funda Yiğit Karasu

Jeep Renegade Longitude Kazanan Yedek Talihli

Özay Polat

Forum Aydın Jeep Renegade Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
  • Katılımcıların ismi ile fatura / e-fatura üstündeki isim aynı olmak zorundadır. Farklı isimlerde faturalar ile işlem yapılmaz.
  • Multi Aydın Emlak, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışaları ile Forum Aydın AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Forum Aydın AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İlgili sitede sorunuzun yanıtı yok ise; Forum Aydın AVM içindeki kampanya danışma noktalarına ya da Hedef Çekiliş Organizasyon firması ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir