Fizy iPhone 11 Yarışması

Fizy iPhone 11 Yarışması kapsamında tam 10 şanslı isim bu harika cihazların sahibi oluyor. Bu bir çekiliş değil, yarışma olarak düzenlenmiştir. İşte bu yarışma kampanyası için detaylar yazımızda! Ayrıca fizy iPhone 11 Yarışma Sonucu detayları https://www.ocekilis.com/fizy-iphone-11-yarisma-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Yarışmaya nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında yani 31 Aralık 2019 tarihine kadar fizy uygulaması üzerinde “en çok” şarkı dinleyen 10 fizy Premium üyesi iPhone 11 Pro 64 GB cep telefonunun sahibi olacaktır. Bu yarışmaya katılmak için; fizy uygulaması üzerinde bulunan kampanyaya katılım formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eğer bilgilerinizde yanlışlık gibi bir durum olur ise; ödül kazansanız bile ikramiye teslim edilmeyebilir…

Yarışma sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli kişi iPhone 11 Pro 64 GB Akıllı Cep Telefonu sahibi olacaktır.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

10 Ocak 2020 tarihinde kazananlar belirlenecektir. Kazanan talihliler ile Turkcell İletişim Hizmetleri telefon aracılığı ile iletişime geçecektir. Yarışma sonucunda 10 asil ve 10 yedek talihli belirlenecektir.

Fizy iPhone 11 Yarışması kapsamında diğer detaylar?
 • Yarışma sonucunda 1 kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 • Yarışma kapsamında kaç adet şarkı dinlediğinizi görmek için fizy uygulaması üzerinde “Dinlemelerimi Gör” butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • 15 Ocak 2020 tarihine, saat 18:00’e kadar asil talihlilerin iletişim bilgileri ile geri dönüş yapmaları gereklidir. Aksi halde ödül hakkı yedek talihliye aktarılır.
 • Yarışmaya dair diğer detaylar için Turkcell / fizy sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız var ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçip, destek isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Fizy iPhone 11 Yarışması” için 11 yorum

 • Aralık 31, 2019 tarihinde, saat 9:50 am
  Permalink

  Peki neden liste halinde aciklanmiyor nerden bilecez kendi çalışanlarına vermedigini

  Yanıtla
  • Ocak 6, 2020 tarihinde, saat 9:14 pm
   Permalink

   Kaç bin dinlemeniz var ?

   Yanıtla
 • Ocak 8, 2020 tarihinde, saat 11:13 am
  Permalink

  liste yayınlanmaması güven konusunda sorun yaşatıyor insana, umudum yok ama genede dinledim

  Yanıtla
  • Ocak 9, 2020 tarihinde, saat 2:37 am
   Permalink

   Başkalarının verilerini şu anda göremiyoruz ya, ben de seninle karşılaştırmak için sordum hani millet kaç dinlemiş diye 😀

   Yanıtla
  • Ocak 9, 2020 tarihinde, saat 7:15 pm
   Permalink

   Maşallah, bayağı dinlenme yapmışsınız. Umarım kazananlardan biri de siz olursunuz.

   Yanıtla
 • Ocak 10, 2020 tarihinde, saat 10:58 am
  Permalink

  55den aşağısı kazanamaz bence millet 80k yapmış….

  Yanıtla
 • Ocak 10, 2020 tarihinde, saat 4:15 pm
  Permalink

  63200 müzik dinledim gece gündüz çıkmadı

  Yanıtla
 • Ocak 10, 2020 tarihinde, saat 6:55 pm
  Permalink

  63221 müzik dinlememe rağmen listeye bile giremedim. Kimin kaç müzikle kazandığını yazmamışlar. Akşam zor açıklardir. İsim listesini bile isteyerek aciķlamamışlar. Kampanya süreriken isim listesi ve kaç müzik dinleyeceğini açıklamayacağız dememişler. Açıklamadan koltuklarına göre vardır bır sıkıntıları

  Yanıtla
  • Ocak 10, 2020 tarihinde, saat 8:42 pm
   Permalink

   Merhaba,
   Öncelikle bu kadar dinlenme sonucunda listeye girememiş olmanıza üzüldüm. Konu ile ilgili olarak isterseniz firma ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Listeye girenlerin dinlenme sayıları paylaşılmadığı için biz de sonuçları bilemiyoruz.

   Yanıtla
 • Ocak 11, 2020 tarihinde, saat 8:28 am
  Permalink

  Firmadan kaçıncı sırada olduğumu. Kim kaç puanla kazandığini defalarca talep söyleyemeyiz dediler. Yarışma esnasında gizlenecek yazmıyor hiç bir yerde. Gizlediklerine göre vardır bır dümen diye düşunuyorrum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir