fizy iPhone 11 Yarışma Sonucu

Fizy iPhone 11 Yarışmasına katılan kişilerin aklından bu soru geçip duruyor; fizy iPhone 11 yarışma sonucu açıklanacak mı? Ne oldu ya bizim katıldığımız bu yarışma? İşte bu konu hakkında bildiklerimizi sizler ile paylaşıyor olacağız. İşte…

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Asil Talihliler

1- Haydar Fatih İmirze

2- Muhammed Saydam

3- Tunahan Gündoğdu

4- Yavuz Soyyiğit

5- Yusuf Dilmen

6- Hatice Tze

7- Mehmet Semerci

8- Oktay Kartal

9- Doğukan Doğan

10- Mustafa Semerci

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Yedek Talihliler 

1- Hande Canoğlu

2- Ertuğrul Yazıcı

3- Veysel Servan Şeşeoğlulları

4- Sertan Bozer

5- Cansu Temiz

6- Erdem Dede

7- Nuran Baltacı

8- Berken Ulusoy

9- Kadir Topuz

10- Soner Doğan Avşar

fizy iPhone 11 yarışma sonucu açıklanacak mı?

fizy sitesinde yer alan konuya dair bilgiye göre; kazanan kişilerle “Turkcell İletişim Hizmetleri telefon ile iletişime geçecektir.” bilgisi bulunmaktadır. Bu bilgiye istinaden de yarışmayı kazanan asil ve yedek talihlilerin isimleri kamuya açıklanmayacağını düşünüyoruz. Çünkü bir gazetede açıklanma metni de yer almıyor.

Bizler bu konuda yarışmaya katılan kişilerin düşüncelerini tahmin ederek; daha doğrusu yazdığınız yorumlara dayanarak firmaya konu kapsamında mail göndereceğiz. Bu şekilde kazanan asil ve yedek talihlilerin isimlerini ve dinledikleri şarkı sayısını öğrenmeye çalışacağız. Eğer bu bilgiler bizler ile paylaşılırsa; hemen sitemiz üzerinde paylaşarak, sizleri haberdar etmeyi çok isteriz.

Bilgi Düzeltme: fizy firmasından geri dönüş aldık. “Kazanan kişilerin isimleri sosyal medyadan, uygulamadan açıklanacaktır. Aynı zamanda sitemizde de sonuçları yayınlayacağız. Dinleme adetleri açıklanmamaktadır. Yalnızca kişisel olarak gözükmektedir.”

fizy iPhone 11 yarışma kapsamında diğer detaylar neydi ki?

Yarışma sonucunda 1 kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Yarışma kapsamında kaç adet şarkı dinlediğinizi görmek için fizy uygulaması üzerinde “Dinlemelerimi Gör” butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

15 Ocak 2020 tarihine, saat 18:00’e kadar asil talihlilerin iletişim bilgileri ile geri dönüş yapmaları gereklidir. Aksi halde ödül hakkı yedek talihliye aktarılır.

Yarışmaya dair diğer detaylar için Turkcell / fizy sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız var ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçip, destek isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir