First Apple Watch Çekilişi

First Apple Watch Çekilişi kapsamında Apple Watch ya da JBL Bluethooth Hoparlör kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/first-apple-watch-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

6 Kasım 2019 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Migros JET ve Migros Sanal Market mağazaları üzerinden Kent Gıda ürünü olan First markalı ürünlerden tek seferde 10 TL katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra alışveriş fişi ya da alışveriş faturasının fotoğrafını çekerek Çek Kazan uygulaması içerisinde yer alan kampanyaya giriş yaparak yüklemeniz gereklidir. Bu şekilde çekiliş kapsamında 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafını çektiğiniz fiş ya da faturaların net olması ve tamamının görünmesi zorunludur.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

4 talihli Apple Watch Nike+ Series 4 GPS,

100 talihli JBL Go2 Blueethooth Hoparlör kazanacaktır.

Toplam 104 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

14 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Kasım 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

First Apple Watch Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye teslimi için; fiş / fatura ibrazı zorunludur.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Kent Gıda Maddeleri, Barn Teknoloji Ticaret, Hedef Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ikramiyeler teslim edilmez.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir