Filli Boya iPhone XR Çekilişi

Filli Boya iPhone XR Çekilişi kapsamında iPhone XR 64GB akıllı telefon, Samsung 4K Smart LED TV ya da diğer hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte diğer hediyeler ve çekiliş hakkında detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/filli-boya-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Kasım 2019 tarihine kadar; filliusta.com sitesi üzerinden boyanacak alan için il, ilçe ve metrekare bilgilerinizi girmenizin akabinde karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden usta profillerini inceleyip seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından ad, soyad,e-mail, telefon ve adres bilgilerinizin girişini yaparak boyama hizmeti alan (en az 1 adet Filli Boya marka 15 lt. iç cephe boyası ve 1 adet 17.5 lt tavan boyası)  boyama işlemini gerçekleştirdikten sonra sistemde “Garanti Başlat” butonuna tıklamanız ile her konut için 1 adet çekiliş hakkı kazanılacaktır. Ayrıca boyama işlemini yapan ustaya da 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli iPhone XR 64GB telefon,

2 talihli Samsung 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV,

3 talihli Salcano Bisiklet NG650,

5 talihli 500 TL’lik Money Pro Kart kazanacaktır.

Toplamda 12 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

11 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 13 Aralık 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Filli Boya iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihliler 28 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 12 Ocak 2020 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Çekilişe katılım kapsamında ad, soyad, iletişim bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı kazanılamaz.
  • Betek Boya ve Kimya, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere filliustam.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise Filli Usta firması ya da Mucize Tanıtım ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir