Falım Arçelik Seti Çekilişi

Falım Arçelik Seti Çekilişi kapsamında 3’lü Arçelik Seti ödülü kazanacak 10 kişiden birisi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

4 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden Falım markalı ürünlerinden tek seferde 5 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Çek Kazan uygulamasına giriş yaparak; Falım kampanyası üzerinden alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını yüklemenizi takiben, 24 saat içinde sistem tarafından kontrol edilecek ve onaylanmasının ardından fiş üzerinden bulunan her 5 TL’lik Falım ürünü 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli Arçelik Seti 3’lü hediye kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

13 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 17 Aralık 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Falım Arçelik Seti Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fotoğrafını sistemden gönderdiğiniz fiş / faturasının ibrazı zorunludur. Dolayısı ile her fotoğrafını gönderdiğiniz belgeleri saklamanızı öneririz. Eğer bu belgeleri ibraz edemezseniz; ödül hakkı kazanamazsınız.
  • Çekilişe 18 yaşından küçükler katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Çek Kazan uygulamasına girerek, ilgili kampanyanın içerisinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir