Eti Puf iPhone XR Çekilişi

Eti Puf iPhone XR Çekilişi kapsamında iPhone XR 128GB, Apple Watch ya da diğer ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Diğer ödüller neler? Çekiliş ile ilgili detaylar neler? İşte soruların yanıtları yazımızda yer almaktadır… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://ocekilis.com/eti-puf-iphone-xr-cekilis-sonucu linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

6 Kasım 2019 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Eti Gıda markasına ait Eti Puf ürünlerinden ayrı ya da birlikte 3 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money özellikli kart sahipleri çekilişe katılım sağlayabilecektir. Her 3 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli iPhone XR 128GB telefon,

2 talihli Apple Watch 4,

3 talihli Beats Solo 3 Wireless Kulaklık,

10 talihli JBL GO 2 Su Geçirmez Bluethooth Hoparlör,

50 talihli ise TTEC Powerslim Powerbank kazanacaktır.

Toplam 67 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

22 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 27 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Eti Puf iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • 12 Aralık 2019 tarihine kadar asil talihliler, 27 Aralık 2019 tarihine kadar ise yedek talihlilerin kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca fax gönderimi ya da belgeler ile şahsen başvuru yapabilirsiniz.  İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Migros Ticaret, Eti Gıda, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Migros’a ait Money sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir