Eti Karam Madonna Konseri Çekilişi

Eti Karam Madonna Konseri Çekilişi kapsamında Madonna konserine bilet, Maldivler seyahati ya da diğer ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar yurt içinde satış noktalarından satın alacağınız promosyonlu Eti Karam Gurme ürününün içinde bulunan şifreyi; isim, soy isim, adres, telefon, e-mail bilgilerinizle birlikte karamgurmehazodulu.com sitesinde bulunan ilgili alanlara giriş yapanlar 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Göndereceğiniz her şifre için 1 adet çekiliş kazanabilirsiniz. Yani mükerrer şifre gönderimlerinde sadece gönderdiğiniz ilk şifre geçerlidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli çift kişilik Madonna konser bileti,

1 talihli çift kişilik Maldivler seyahati,

3 talihli Leica Camera Vlux Type Explorer Kit,

3 talihli 10.000 TL değerinde Beymen Hediye Çeki,

3 talihli 10.000 TL değerinde Setur Hediye Çeki,

10 talihli Samsung 55 inç QLED TV ve 1 yıllık Digiturk Filmin Yıldızı Paket Üyeliği kazanacaktır.

Toplamda 21 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 13 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Eti Karam Madonna Konseri Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Ambalajın okunabilir şekilde saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.
  • 28 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 12 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi ve ikramiye kazandıkları ürün ambalajı, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Eti Gıda, U2 Tanıtım ve Promosyon, Mbsays Pazarlama çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak detaylı bilgilere karamgurmehazodulu.com sitesinden ulaşabilirsiniz. İlgili sitede sorunuzun yanıtı yok ise; Eti Karam ya da U2 Tanıtım Promosyon firmaları iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir