Eti Canga Playstation Çekilişi

Eti Canga Playstation Çekilişi kapsamında Euro 2020 seyahati ya da Playstation 4, Elektrikli Scooter ve diğer ödüllerden birine sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda. (Çekiliş sonucu yayınlandı, https://www.ocekilis.com/eti-canga-playstation-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar yurt içinde satış noktalarından promosyonlu olan Eti Canga ürünlerinden (Canga Sütlü 45 gram ve Canga Dark 45 gram) birini satın aldıktan sonra; ürünün ambalajı içinde bulunan şifreyi isim, soy isim, adres, telefon bilgileriniz ile birlikte cangadagitiyor.com sitesine giriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli tek kişilik Euro 2020 seyahati,

10 talihli Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu,

20 talihli UberScoot 250W S300 Elektrikli Scooter,

30 talihli DJI Tello Reyze Tech Drone kazanacaktır.

Toplam 62 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

6 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Eti Canga Playstation Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Ambalajların okunabilir şekilde saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğundadır.
 • 24 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 8 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi ve ikramiye kazanılan şifreli ürün ambalajı ile birlikte iletişim bilgilerini info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermeleri, istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihleri kaçıran talihliler ikramiye kazanamaz.
 • Eti Gıda ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
 • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Cangadagitiyor.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Eti Canga Playstation Çekilişi” için 2 yorum

 • Aralık 14, 2019 tarihinde, saat 11:04 am
  Permalink

  seyahat değilde playstation kazanmak için çekilişe katılacağım umarım bana çıkar.

  Yanıtla
  • Aralık 14, 2019 tarihinde, saat 2:00 pm
   Permalink

   Merhaba,
   Umarız istediğiniz ödül size çıkar, çekilişte bol şans dileriz. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir