Esas 39 Burda AVM Skoda Çekilişi

Esas 39 Burda AVM Skoda Çekilişi kapsamında Skoda Karoq marka otomobile ya da Casper marka notebook sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır… İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Mart 2020 tarihine kadar Esas 39 Burda AVM içinde bulunan mağazalardan aynı gün içinde yapılacak 100 TL ve katları (Her 100 TL’lik çekiliş 1 adet çekiliş hakkı verir.) tutarında alışverişe istinaden; kampanya danışma noktasına giderek fiş / fatura / e-fatura ibraz edip; onaylatan kişiler çekilişe katılım sağlayabilecektir. Ardından ad, soyad, doğum tarihi, adres, çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2018 model Skoda Karoq,

2 talihli Casper Gaming Notebook kazanacaktır.

Toplamda 3 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

21 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 24 Mart 2020 tarihinde Posta Gazetesinde Marmara Ekinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Esas 39 Burda AVM Skoda Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Ad, soyad bilgilerinin eksik ya da kayıtlı olmayan kişilere çekiliş hakkı verilmez.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Esas 39 Burda AVM, Hedef Çekiliş Organizasyon, Omegadata Yazılım, LAV AVM İnşaat çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır
  • Çekilişe dair diğer detaylara Esas 39 Burda AVM sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız olduğunda AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir