Esas 10 Burda AVM Mercedes Çekilişi

Esas 10 Burda AVM Mercedes Çekilişi kapsamında hayallerinize kavuşabilir, Mercedes A 180 otomobile sahip olabilirsiniz. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken şeyler ve diğer detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

14 Kasım 2019 ile 14 Mart 2020 tarihleri arasında Esas 10 Burda AVM içinde bulunan mağazalardan kampanya tarihleri içerisinde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yapıp; fiş / fatura / e-fatura ile birlikte, kampanya danışma noktasına giderek belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model Mercedes A 180 d Style Sedan Siyah otomobil kazanacaktır. (Otomobilin tutarı: 253.200 TL’dir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak?

21 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleşecektir. Çekilişin sonucu ise 24 Mart 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Esas 10 Burda AVM Mercedes Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • ADAV AVM İnşaat, Esas 10 Burda AVM, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere 10 Burda AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarına sorabilir, destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir