Elidor Migros iPhone 11 Çekilişi

Elidor Migros iPhone 11 Çekilişi kapsamında dağıtılacak olan 40 ödülden birine sahip olabilirsiniz. Ödül olarak bahsettiğimiz ürünler de: telefon, tablet ya da kablosuz kulaklık. Peki nasıl mı? Çekiliş için detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

12 Şubat 2020 tarihine kadar Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm Migros, Migros JET, 5M Migros ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Unilever Sanayi’ye ait olan Elidor markalı ürünlerden tek seferde birlikte ya da ayrı ayrı 25 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılım sağlayabilecektir. Her 25 TL’lik tutar 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 kişi iPhone 11 64 GB cep telefonu,

10 kişi iPad Mini Wi Fi 64 GB,

25 kişi AirPods ve Şarj Kutusu ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

2 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemizden ve Takvim Gazetesinden çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.

Elidor Migros iPhone 11 Çekilişi dahilinde detaylar nedir?

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Ad, soyad bilgileri eksik olanlar çekiliş hakkı kazanamaz.

Asil talihliler 21 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 5 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik ile iletişim bilgilerini info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermelidir. Dilerlerse talihliler U2 Tanıtım firmasına FAX yolu ile ya da şahsen başvuru yaparak da belgeleri teslim edebilir.

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Ödül kazanamaz.

Ayrıca Migros, Unliver Sanayi ve U2 Tanıtım çalışanları da çekilişe katılamaz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir