Duru Vespa Motosiklet Çekilişi

Duru Vespa Motosiklet Çekilişi kapsamında 2019 model Vespa, iPhone XR ve Instax Mini ödüllerinden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/duru-vespa-motosiklet-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2019 tarihinde kadar Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm Watsons mağazalarından Evyap Sabun markasına ait Duru duş jeli ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasına girerek; isim, soy isim, GSM numarası ve e-posta bilgileri ile birlikte üye olmanızın ardından Duru Kampanyasını seçerek alışveriş fişi ve faturasını yüklemeniz ile birlikte sistem tarafından kontrol gerçekleştirildikten sonra çekiliş hakkı verilecektir. Çekeceğiniz fişin fotoğrafının net ve tamamının görünür olması gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model Vespa Primavera Motosiklet,

2 talihli iPhone XR 64GB Akıllı Telefon,

5 talihli ise Instax Mini 9 kazanacaktır.

Toplamda 8 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 18 Kasım 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Duru Vespa Motosiklet Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Evyap Sabun çalışanları, Nobium Bilgi Teknolojileri çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere QUMPARA uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın içerisine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir