Doritos Scooter Çekilişi

Doritos Scooter Çekilişi kapsamında Electro Wind Scooter kazanacak 20 kişiden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızdadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/doritos-scooter-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

23 Aralık 2019 tarihine kadar doritos.com.tr adresine giriş yaparak; karşınıza çıkan form üzerinde isim, soy isim, adres ve telefon numarası bilgilerinizi girerek; ekranda yer alan 2 farklı Doritos ürünlerinden favorinizi seçerek 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş kapsamında maksimum 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli Electro Wind EW12 Easy Siyah Renk,

10 talihli Electro Wind EW12 Easy Beyaz Renk kazanacaktır.

Toplam 20 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 10 Ocak 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Doritos Scooter Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekilişe katılım kapsamında sunulan bilgilerin doğruluğu ve yeterliliği katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.
  • Çekilişe katılım kapsamında isim, soy isim bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez.
  • Asil talihliler 25 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 9 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu tarihleri kaçıran kişiler ödül alamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Frito Lay Gıda ve grup şirket çalışanları, Mucize Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere doritos.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise Doritos ya da Mucize Tanıtım firmaları ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir