Doğuş Çay Honda Civic Çekilişi

Doğuş Çay Honda Civic Çekilişi kapsamında Honda Civic otomobil ödülü kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar… (Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/dogus-cay-honda-civic-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Ocak 2020 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden Doğuş Çay, Doğuş Şeker, Cipso, Patos, Chips Master, Çerezos markalı ürünlerden ayrı ayrı ya da birlikte tek seferde 35 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Honda Civic Sedan 1.6L Dreeam 2019 model otomobil,
5 talihli iPhone 11 64 GB Cep Telefonu,
100 talihli Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı,
100 talihli Arçelik CM 3940 Çay Makinesi kazanacaktır.

Toplamda 206 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 17 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 23 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Doğuş Çay Honda Civic Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katıldıktan sonra; siparişini iptal eden kişilerin çekiliş hakkı da iptal olur. Asil ve yedek talihliler için taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

7 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 22 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım adresine şahsen belgeler ile başvuruda bulunması gerekir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül alamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Migros Ticaret, Doğuş Çay ve Gıda, Doğuş Yiyecek ve İçecek, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylara Money.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir