Derby BMW E36 Çekilişi

Derby BMW E36 Çekilişi kapsamında 1994 model modifiyeli bir BMW araç kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekilişin sonuçları https://www.ocekilis.com/derby-bmw-e36-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

7 Kasım 2019 ile 12 Şubat 2020 tarihleri arasında yurt içinde tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market’ten yapacağınız Azmüsebat Çelik firmasına ait olan Derby ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.) alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasına girip, üye olduktan sonra da “Derby Kampanyasını” seçerek, alışveriş fişini ya da fotoğrafını yükleyip gönderen kişilere çekiliş hakkı verilecektir. Gönderilecek olan fotoğrafın net olarak okunabilmesi, tamamının görünmesi gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 1994 model 95.097,10 TL tutarında, modifiyeli BMW E36 otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

19 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 21 Şubat 2020 tarihinde Milli Gazetede ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Derby BMW E36 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur. O nedenle yaptığınız alışverişlerin fotoğraflarını sistemden gönderseniz bile; saklamanız gerekmektedir.
  • Asil talihli 7 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 22 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • 18 yaşından küçükler, Azmüsebat Çelik, Nobium Bilgi Teknolojileri, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylara ise; Qumpara uygulamasından veya derby.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir