Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu

Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu 19 Şubat tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belli oldu! Çekilişin resmi sonucu ise 21 Şubat tarihinde Milli Gazetede ilan edilecek olup sitemizde de aynı gün içinde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekilişin sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. Ve işte çekilişe dair sonuçlar ve diğer detaylar…

BMW E36 Otomobili Kazanan Asil Talihli

Bülent Güleç / Amasya

BMW E36 Otomobili Kazanan Yedek Talihli

1- Coşkun Kaplan / Bursa

2- Ozan Gündüz / Aydın

Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu kapsamında detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur. O nedenle yaptığınız alışverişlerin fotoğraflarını sistemden gönderseniz bile; saklamanız gerekmektedir.

Asil talihli 7 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 22 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçükler, Azmüsebat Çelik, Nobium Bilgi Teknolojileri, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylara ise; Qumpara uygulamasından veya derby.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir