Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi

Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi kapsamında hayallerinizdeki tatile sahip olabilir, Maldivler Tatili seyahati kazanabilirsiniz.Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Mayıs 2020 tarihine kadar; kampanyaya dahil olan AVM’lerdeki Cinetech sinemalarında (Kampanyaya katılan sinema salonları, sayfanın alt bölümündeki detaylarda bulunmaktadır.) 1 adet Kova Patlamış Mısır Menüsü alan ve Çek Kazan uygulaması üzerinden Cinetech kampanyasına girerek, alışveriş fişini veya faturasının fotoğrafını çekip, sisteme yükleyen müşteriler, sistem tarafından yapılacak kontrolün ardından fiş üzerinde bulunan her 1 adet Kova Patlamış mısır Menüsü için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Fiş ya da faturanın fotoğrafının net olması gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli Maldivler Seyahati (21.500 TL Tutarında),

7 talihli iPhone 11 64GB Akıllı Cep Telefonu,

10 talihli Samsung 55″ 139 Ekran 4K UHD TV kazanacaktır.

Toplamda 19 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

27 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 29 Mayıs 2020 tarihinde Star Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • İstanbul ilinde bulunan Mall Of İstanbul AVM Cinetech, Torium AVM Cinetech, Torun Center Cinetech, Bursa ilinde bulunan Korupark AVM Cinetech, Zafer Plaza AVM Cinetech, Antalya ilinde bulunan Mall Of Antalya AVM Cinetech, Kütahya ilinde bulunan Sera Kütahya AVM Cinetech içerisinde bulunan tüm Cinetech sinemalarında kampanya geçerlidir. İlgili sinema salonlarından alacağınız her 1 adet Kova Patlamış Mısır Menüsü 1 adet çekiliş hakkı kazandırır. Çekilişe nasıl katılabileceğinize dair bilgiler yukarıda yer almaktadır.
 • İkramiye tesliminde fotoğrafını sistemden gönderdiğiniz fiş / faturasının ibrazı zorunludur. Dolayısı ile her fotoğrafını gönderdiğiniz belgeleri saklamanızı öneririz. Eğer bu belgeleri ibraz edemezseniz; ödül hakkı kazanamazsınız.
 • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.
 • 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Çek Kazan uygulamasına girerek, ilgili kampanyanın içerisinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi” için 2 yorum

 • Şubat 13, 2020 tarihinde, saat 5:35 am
  Permalink

  Çekilişler konusunda insanlar önyargılı ancak çevremde ciddi anlamda şansını deneyerek kazananlar olduğunu görmek beni bu tip eğlenceler konusunda heyecanlandırıyor.

  Yanıtla
 • Nisan 7, 2020 tarihinde, saat 7:50 pm
  Permalink

  Bana da çıksa

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir