Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi

Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi dahilinde iPhone 11 kazanacak 15 kişiden birisi de belki siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/cevahir-avm-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar İstanbul / Şişli’de yer alan Cevahir AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında (Her 250 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

15 kişi iPhone 11 Pro 64 GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır. Hat ve kart dahil değildir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

29 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu 1 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur. Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile; ST Martins Şişli Gayrimenkul, Hedef Çekiliş çalışanları, Cevahir AVM’de bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak; ödül kazansa dahi ödülü verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Cevahir AVM sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir