CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekilişi

CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekilişi kapsamında kapsamında çift kişilik Doğu Ekspresi Seyahati kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte o detaylar… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/carrefoursa-dogu-ekspresi-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

20 Kasım 2019 tarihine kadar ülkemizde bulunan CarrefourSA marketlerinden Reckitt Benckiser markasına ait; Calgon, Cilit Bang, Finish, Vanish, Marc, Air Wick ve Woolite ürünlerinden yapacağınız tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasından yaptığınız alışverişe ait fiş fotoğrafının gönderilmesini sağlamanız halinde 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Fişin tamamının görünür olması ve net olması gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli, çift kişilik Doğu Ekspresi Seyahati kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

29 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 5 Aralık 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye teslimi için; fiş aslının ibrazı zorunludur. Bu nedenle çekilişe katıldığınız her fişin muhafazasını sağlamanız önemlidir.
  • 20 Aralık 2019 tarihine kadar asil talihliler, 4 Ocak 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlikleri ve iletişim bilgileri ile ikramiye kazanan fişi info@u2.com.tr adresine mail olarak göndermeleri ya da fax ile ulaştırmaları gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Reckit Benkiser, CarrefourSA, U2 Tanıtım Hizmet çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın içeriğine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir