CarrefourSA Bursa Jeep Çekilişi

CarrefourSA Bursa Jeep Çekilişi dahilinde Jeep Renegade otomobil sahibi olabilirsiniz. Peki nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Mart 2020 tarihine kadar Bursa ilinde yer alan CarrefourSA içindeki yer alan mağazalardan aynı gün içinde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Jeep Renegade otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

4 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 8 Nisan 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSA Bursa Jeep Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur. Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak; ödül kazansa dahi ödülü verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Bursa CarrefourSA AVM sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir