Canpark AVM BMW Çekilişi

Canpark AVM BMW Çekilişi kapsamında BMW 118i otomobile sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte çekiliş ile ilgili detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Ocak 2020 tarihine kadar Canpark AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli BMW 118i Premium Line 2019 model otomobil,

15 talihli ise Hilton Garden INN Ümraniye Canpark Otelde Çift Kişilik konaklama kazanacaktır.

Toplamda 16 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

16 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 22 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Canpark AVM BMW Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • Asil talihliler 6 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 21 Şubat 2020 tarihine kadar fiş / fatura ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım firmasının adresine ilgili belgeler ile şahsen başvuru yapması ya da fax göndermesi gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Canpark Gayrimenkul Yatırım, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, Canpark AVM içindeki mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, güvenlik, teknik ve temizlik elemanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Canpark AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktaları üzerinden destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir