Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi kapsamında 2019 model Suzuki marka bir otomobil sahibi olabilirsiniz ya da diğer ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Şubat 2020 tarihine kadar, kampanyaya katılmış olan anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında ekstra ücret ödemeden “Aytemiz Kart” alabilirsiniz. Aldığınız bu kartı aktif hale getirmek için; kart bilgilerini yani ad, soyad, adres, plaka, GSM numarası bilgilerinizi aytemiz.com.tr üzerinde ya da Aytemiz mobil uygulaması üzerinde eksik olmadan doldurup, aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu aktivasyon işlemini sağlayan kişiler veya Aytemiz Kart sahibi olanlardan kartı aktif duruma getirme şartı ile kart bilgilerini eksiksiz güncelleyenler için 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim?

1 talihli 2019 model Suzuki Swift marka / model otomobil,

1 talihli Suzuki Super Sport 2018 model motosiklet,

1 talihli 2019 model Suzuki Adress motosiklet,

2 talihli Sony Playstation 4 oyun konsolu,

10 talihli 100 TL Değerinde Aytemiz Puan ödülü kazanacaktır.

Toplamda 15 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

21 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 26 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • Çekiliş kapsamında maksimum 1 adet çekiliş hakkı kazanılmaktadır.
 • Çekiliş hakkı kazanabilmek adına; akaryakıt ya da farklı bir ürün alışverişi yapmak zorunlu değildir.
 • Talihliler ne kadar talihli olsa bile; birden fazla ödül kazanamaz.
 • Asil talihliler 12 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 27 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail gönderimi gerçekleştirmeleri gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz. Talihliler dilerlerse ilgili belgeleri Fax yolu ile ya da şahsen başvuru yaparak da teslim edebilir.
 • 18 yaşından küçük kişiler ile Doğan Şirketler Grubu çalışanları, Aytemiz Şirketler Grubu çalışanları, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım çalışanları, bayi çalışanları, Aytemiz firmasına bağlı olarak çalışan tedarikçi ve ajans çalışanları ve çekilişi düzenleyen firma U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ödül verilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekilişe dair diğer detaylara Aytemiz’in resmi WEB Sitesinden ya da Aytemiz mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile görüşerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Aytemiz Suzuki Swift Çekilişi” için 3 yorum

  • Aralık 5, 2019 tarihinde, saat 8:29 pm
   Permalink

   Katıldığınız çekiliş yarışmasında başarılar dileriz, umarız ki ödül kazanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. 🙂

   Yanıtla
   • Aralık 5, 2019 tarihinde, saat 8:30 pm
    Permalink

    Katıldığınız çekiliş yarışmasında başarılar dileriz, umarız ki ödül kazanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir