Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi

Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi kapsamında Xiaomi marka Elektrikli Scooter kazanma şansınız var. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. (Çekiliş sonuçları için https://www.ocekilis.com/axess-mobil-elektrikli-scooter-cekilis-sonucu/ linkini kullanabilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Aralık 2019 tarihine kadar; Axess’in mobil uygulamasına bilgileriniz ile (müşteri numaranız ve şifreniz) giriş yaparak, ilgili kampanyanın içerisine girip “Kampanyaya Katıl” butonunu tıklayıp kampanya aktifliğini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştiren Akbank Axess, Wings, Free Kredi ya da Neo Banka kart kullanıcıları tek seferde 50 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak 1 adet çekiliş hakkı kazanabilir. Her 50 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

200 talihli Xiaomi marka Mi365 Elektrikli Scooter ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

7 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Axess Mobil Elektrikli Scooter Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Kampanya kapsamında kazandığınız çekiliş hakları, kampanyanın bitimini takiben ilk 3 iş günü içinde bankaya kayıtlı olan telefonunuza SMS ile gelecektir.
  • 18 yaşından küçük kişiler çekiliş kampanyasına katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Axess mobil uygulaması ve Axess’in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir