Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi

Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi kapsamında 25 talihli 250 bin TL tutarında ödül kazanacaktır. Belki ödül kazanacak talihlilerden birisi de siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/atakule-avm-250-bin-tl-cekilis-sonuclari/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

23 Şubat 2020 tarihine kadar Atakule AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında (Her 250 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 50 Bin TL değerinde Param Shop & Joy Kart,

4 talihli 25 Bin TL değerinde Param Shop & Joy Kart,

20 talihli ise 5 Bin TL değerinde Param Shop & Joy Kart ödülü kazanacaktır.

Toplam 25 talihli 250 Bin TL değerinde ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

29 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 3 Mart 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Atakule AVM 250 Bin TL Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.
  • Ödül olarak yüklenecek olan Param Shop & Joy Kart 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Atakule Gayrimenkul Yatırım, Hedef Çekiliş çalışanları ve Atakule AVM’nin içindeki mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ikramiye verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Atakule AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir