Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekilişi

Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekilişi kapsamında elektrikli bisiklet, elektrikli scooter ya da hoverboard ürünlerinden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekiliş ile ilgili olarak tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/arcadium-avm-elektrikli-bisiklet-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

5 Kasım 2019 tarihine kadar Ankara ilinde bulunan Arcadium AVM içinde yer alan tüm mağaza ve satış standları üzerinden yapacağınız tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş ile AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına giderek; fiş / fatura ibraz edip onaylatan Arcadium Kart sahiplerine çekiliş katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekilişe bu şekilde katılabilirsiniz. Her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir. 

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli City Coco Fat Bike Elektrikli Bisiklet,

3 talihli Tomolco H7 Elektrikli Scooter,

5 talihli ise IO Hawk Hoverboard kazanacaktır.

Toplamda 11 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

12 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesi Ankara Baskısında ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Arcadium AVM Elektrikli Bisiklet Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-arşiv ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
  • Asil talihlilerin 29 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 14 Aralık 2019 tarihine kadar kimlik, fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı ile başvuru yapması gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Arcadium AVM içerisinde yer alan kampanya danışma noktasından ya da Arcadium AVM’nin resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir