Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi kapsamında o teknoloji harikası akıllı telefonu kazanabilirsiniz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2020 tarihine kadar; Allianz müşterileri, Allianz’ım mobil aplikasyonunu indirip; uygulama üzerinden, sisteme tanımlı olan cep telefonu numarası ile birlikte kayıt işlemini gerçekleştirmeleri halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 kişi iPhone 11 Pro Max SG 64GB Telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

10 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 12 Şubat 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • 31 Ocak 2020 tarihine kadar; yani kampanya tarihleri içerisinde poliçesinin iptalini gerçekleştirmiş olan Allianz müşterilerinin çekiliş hakkı iptal olacaktır.
 • Katılım işlemleri dahilinde; ad, soyad bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • 27 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 13 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödül teslim alamaz.
 • Çekilişe 18 yaşından küçük kişiler katılamayacaktır. Eğer çekilişe katılıp, ödül bile kazansa ödül teslim edilmeyecektir.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için; Allianz’ım mobil uygulamasını inceleyebilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Allianz Sigorta iPhone 11 Çekilişi” için 2 yorum

 • Aralık 4, 2019 tarihinde, saat 7:26 pm
  Permalink

  Çekilişe katılacağım bizimle paylaştığınız için teşekkürler bundan sonra takipteyim.

  Yanıtla
  • Aralık 5, 2019 tarihinde, saat 2:52 pm
   Permalink

   Çekilişlerde başarılar dileriz, bizi takip etmeye devam edin. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir