Algida BMW Çekilişi 2020

Algida BMW Çekilişi kapsamında 2019 model BMW aracına sahip olacak 2 kişiden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili olarak detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu için https://www.ocekilis.com/algida-bmw-cekilis-sonuclari-2020/ linkini kullanabilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2020 tarihine kadar yurt içindeki satış noktalarından promosyonlu Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinden (Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Carte d’Or 925 ml kutu, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu, Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü 500 ml kutu: 500 ml kutu, Sade, Sade & Çikolatalı, Sade & Antep Fıstıklı, Yöresinden Çilek, Çifte Dövülmüş Sade ürünlerinden herhangi birisinin şifreleri ile 1 adet çekiliş hakkı) satın alıp; ürünün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad, adres ve sizden istenen diğer bilgiler ile birlikte algidacekilis.com sitesindeki alanlara giriş yaparak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli 2019 model BMW (216d Active Tourer Luxury Line) otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 13 Şubat 2020 tarihinde Sabah Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Algida BMW Çekilişi kapsamında diğer detaylar? 
  • İkramiye teslimi için; ikramiyeyi kazanan okunabilir şifreli ürün ambalajı zorunludur.
  • 28 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 14 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihlilerin kimlikleri ve ikramiye kazanmış olan ürün ambalajı ile iletişim bilgileriyle birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri gerekir. Bir diğer seçenek ise; Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvurmak olmaktadır. İlgili tarihleri kaçıran talihliler ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Unilever, Narkoz İletişim ve Umut Çekiliş firma çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Çekilişe dair diğer detaylara Algidacekilis sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitede arayıp bulamadığınız sorularınızı da Algida’ya veya Umut Çekilişe iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir