Algida BMW Çekiliş Sonuçları 2020

Algida BMW Çekiliş Sonuçları 2020 yılı için 7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak belli oldu. Çekilişin resmi sonuçları ise 13 Şubat tarihli Sabah Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihlerde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilmeniz mümkündür. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar işte bu yazımızda!

2019 model BMW Kazanan Asil Talihliler

1 – İsmail Akçam / İstanbul
2 – Sema Öztürk / Zonguldak

2019 model BMW Kazanan Yedek Talihliler

1 – Sevtap Selda Ay / İstanbul
2 – Fatma Kalaycı / Afyonkarahisar

Algida BMW Çekiliş Sonuçları 2020 kapsamında detayları öğrenebilir miyiz?

İkramiye teslimi için; ikramiyeyi kazanan okunabilir şifreli ürün ambalajı zorunludur.

28 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 14 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihlilerin kimlikleri ve ikramiye kazanmış olan ürün ambalajı ile iletişim bilgileriyle birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri gerekir. Bir diğer seçenek ise; Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvurmak olmaktadır. İlgili tarihleri kaçıran talihliler ikramiye kazanamaz.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Unilever, Narkoz İletişim ve Umut Çekiliş firma çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekilişe dair diğer detaylara Algidacekilis sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitede arayıp bulamadığınız sorularınızı da Algida’ya veya Umut Çekilişe iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir