A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında 2019 model Mini Cooper otomobiline sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

18 Kasım 2019 ile 16 Şubat 2020 tarihleri arasında A Plus AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 200 TL ve katları tutarında (Her 200 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Mini Cooper Countryman 2019 model 1.5 Benzinli otomobil kazanacaktır. (209.771 TL tutarında.)

Çekiliş ne zaman yapılacak?

22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 24 Şubat 2020 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

A Plus AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 10 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile 25 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihli ödül kazanamaz. Talihlilerin ilgili tarihlere kadar Ataköy AVM’ye başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • 18 yaşından küçük kişiler, A Plus AVM içinde bulunan mağaza personelleri, Genser Güvenlik, Kattenbeck Tem, Delta Proje ortak ve çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere A Plus AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir