17 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonuçları

17 Burda AVM Mini Cooper Çekiliş Sonuçları belli oldu! Çekiliş 29 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilmişti. Çekilişin resmi sonucu ise 3 Mart 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Mini Cooper Kazanan Asil Talihli

Necmiye Güler / Kupon No: 66000

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihli

Burcu Güçlü / Kupon No: 00698

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.

Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler, Çav AVM İnşaat, Hedef Çekiliş Organizasyon ve 17 Burda AVM içindeki mağaza sahipleri ile mağaza çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ikramiye verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere 17 Burda AVM‘nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir