14 Burda AVM Toyota Çekilişi

14 Burda AVM Toyota Çekilişi kapsamında Toyota Hilux otomobil ya da Mondial ATV motor kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/14-burda-avm-toyota-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar; Esas 14 Burda AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde yapacağınız toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’lik alışveriş 1 çekiliş hakkı verir.) alışveriş yaparak, fiş / fatura / e-fatura ile AVM’nin içinde yer alan kampanya danışma noktalarına giderek ilgili belgelerin ibrazı karşılığında çekilişe katılabilirsiniz. Ardından üzerinde adınız, soyadınız, adres, telefon, kampanya bilgileri ve çekilişe katılım numarasının yer alacağı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Toyota Hilux otomobil (2018 model),

3 talihli ise Mondial 200 AU ATV motor kazanacaktır.

Toplamda 4 talihli ödül kazanacaktır.

olmak üzere toplamda 4 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleşecektir. Çekilişin sonucu ise 14 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

14 Burda AVM Toyota Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Ad, soyad bilgilerinin eksik ya da kayıtlı olmayan kişilere çekiliş hakkı verilmez.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 18 yaşından küçük kişiler, BAV AVM İnşaat, Esas 14 Burda AVM, Hedef Çekiliş ve Omega Data çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere 14 Burda AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kampanya danışma noktalarından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir